Ποδόσφαιρο
/
Russia Amateur
/
Belgorod Oblast Liga & Championship - στατιστικά σεζόν και αποτελέσματα αγώνων
Belgorod Oblast Liga & Championship 2024
Απόδοση σεζόν
Σύνολο
Teams | Overall (Μέση τιμή) | Home (Μέση τιμή) | Away (Μέση τιμή) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
παιχνίδια | Σύνολο | Βαθμολογήθηκε | Αναπάντητες | παιχνίδια | Σύνολο | Βαθμολογήθηκε | Αναπάντητες | παιχνίδια | Σύνολο | Βαθμολογήθηκε | Αναπάντητες | |
FC Fakel Prokhorovka | 2 | 1 | 0.5 | 0.5 | 2 | 1 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
FC Spartak-KPRF Belgorod | 3 | 5.33 | 1.33 | 4 | 1 | 5 | 0 | 5 | 2 | 5.5 | 2 | 3.5 |
FC Sloboda Alekseevka | 3 | 4 | 1.33 | 2.67 | 1 | 7 | 1 | 6 | 2 | 2.5 | 1.5 | 1 |
FC Kaskad Chernyanka | 3 | 5.33 | 0.33 | 5 | 2 | 3 | 0.5 | 2.5 | 1 | 10 | 0 | 10 |
FC Zarya Ivnya | 4 | 3.25 | 2.5 | 0.75 | 3 | 3.33 | 2.33 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 |
FC Belgorod | 4 | 4.25 | 2.75 | 1.5 | 2 | 4 | 3.5 | 0.5 | 2 | 4.5 | 2 | 2.5 |
Spartak-Metallurg Staryi Oskol | 4 | 4.75 | 0.5 | 4.25 | 2 | 7 | 0.5 | 6.5 | 2 | 2.5 | 0.5 | 2 |
FC Gubkin | 4 | 4.5 | 1 | 3.5 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1 | 5 |
FC Titan Belgorod | 5 | 5.2 | 2.2 | 3 | 2 | 4.5 | 3 | 1.5 | 3 | 5.67 | 1.67 | 4 |
FC Yakovlevskiy GOK Stroitel | 4 | 4.75 | 3.25 | 1.5 | 2 | 7.5 | 5 | 2.5 | 2 | 2 | 1.5 | 0.5 |
FC Spartak Proletarskiy | 3 | 3.33 | 3 | 0.33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3.33 | 3 | 0.33 |
FC Khimik Shebekino | 4 | 7.5 | 7.25 | 0.25 | 2 | 7.5 | 7.5 | 0 | 2 | 7.5 | 7 | 0.5 |
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 7 | 6 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 |
FC Korocha | 5 | 3.8 | 2 | 1.8 | 3 | 5.33 | 3 | 2.33 | 2 | 1.5 | 0.5 | 1 |
FC Vorskla Borisovka | 4 | 5.75 | 1.5 | 4.25 | 2 | 3.5 | 0 | 3.5 | 2 | 8 | 3 | 5 |
FC Oskol Novyi Oskol | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2.5 | 2.5 | 1 | 2 | 1 | 1 |
SC Rovenki | 4 | 6.5 | 3.25 | 3.25 | 2 | 7.5 | 4 | 3.5 | 2 | 5.5 | 2.5 | 3 |
FC Niva Veydelevka | 4 | 4.5 | 2 | 2.5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 5.33 | 2.33 | 3 |
FC Spartak Valuyki | 4 | 6.75 | 4 | 2.75 | 3 | 7.33 | 4.33 | 3 | 1 | 5 | 3 | 2 |
FC Biryuch | 4 | 5.25 | 3.25 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | 6 | 4 | 2 |
FC Metallist Volokonovka | 3 | 4.67 | 1 | 3.67 | 2 | 3.5 | 0.5 | 3 | 1 | 7 | 2 | 5 |
Πάνω κάτω 2.5
Ομάδες | Συνολικά (Μέση τιμή) | Σπίτι (Μέση τιμή) | Μακριά (Μέση τιμή) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
παιχνίδια | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | παιχνίδια | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | παιχνίδια | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | |
FC Fakel Prokhorovka | 2 | 0 | 2 | 0 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
FC Spartak-KPRF Belgorod | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Sloboda Alekseevka | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
FC Kaskad Chernyanka | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
FC Zarya Ivnya | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
FC Belgorod | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Spartak-Metallurg Staryi Oskol | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
FC Gubkin | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Titan Belgorod | 5 | 4 | 1 | 80 | 20 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Yakovlevskiy GOK Stroitel | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
FC Spartak Proletarskiy | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 |
FC Khimik Shebekino | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
FC Korocha | 5 | 3 | 2 | 60 | 40 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 100 |
FC Vorskla Borisovka | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Oskol Novyi Oskol | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100 |
SC Rovenki | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
FC Niva Veydelevka | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Spartak Valuyki | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
FC Biryuch | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 |
FC Metallist Volokonovka | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
Βαθμολογίες
Belgorod Oblast - Center 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Khimik Shebekino | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
FC Kaskad Chernyanka | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Spartak-Metallurg Staryi Oskol | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
FC Belgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC StroyGarant Belgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Sloboda Alekseevka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Gubkin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
Belgorod Oblast - East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Spartak Valuyki | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | 3 |
2
|
FC Niva Veydelevka | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
FC Oskol Novyi Oskol | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
FC Biryuch | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
5
|
FC Metallist Volokonovka | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
6
|
SC Rovenki | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:6 | 0 |
Belgorod Oblast - West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Spartak Proletarskiy | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
FC Yakovlevskiy GOK Stroitel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
FC Korocha | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
4
|
FC Titan Belgorod | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
5
|
FC Zarya Ivnya | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
FC Spartak-KPRF Belgorod | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
FC Fakel Prokhorovka | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
FC Vorskla Borisovka | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Belgorod Oblast - Center 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Belgorod | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod | ||||||
|
FC Kaskad Chernyanka | ||||||
|
FC Sloboda Alekseevka | ||||||
|
FC Khimik Shebekino | ||||||
|
FC Gubkin | ||||||
|
Spartak-Metallurg Staryi Oskol |
Belgorod Oblast - East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Niva Veydelevka | ||||||
|
FC Metallist Volokonovka | ||||||
|
FC Oskol Novyi Oskol | ||||||
|
FC Biryuch | ||||||
|
FC Spartak Valuyki | ||||||
|
SC Rovenki |
Belgorod Oblast - West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Vorskla Borisovka | ||||||
|
FC Zarya Ivnya | ||||||
|
FC Spartak Proletarskiy | ||||||
|
FC Yakovlevskiy GOK Stroitel | ||||||
|
FC Korocha | ||||||
|
FC Titan Belgorod | ||||||
|
FC Fakel Prokhorovka | ||||||
|
FC Spartak-KPRF Belgorod |
Belgorod Oblast - Center 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Belgorod | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod | ||||||
|
FC Kaskad Chernyanka | ||||||
|
FC Sloboda Alekseevka | ||||||
|
FC Khimik Shebekino | ||||||
|
FC Gubkin | ||||||
|
Spartak-Metallurg Staryi Oskol |
Belgorod Oblast - East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Niva Veydelevka | ||||||
|
FC Metallist Volokonovka | ||||||
|
FC Oskol Novyi Oskol | ||||||
|
FC Biryuch | ||||||
|
FC Spartak Valuyki | ||||||
|
SC Rovenki |
Belgorod Oblast - West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Vorskla Borisovka | ||||||
|
FC Zarya Ivnya | ||||||
|
FC Spartak Proletarskiy | ||||||
|
FC Yakovlevskiy GOK Stroitel | ||||||
|
FC Korocha | ||||||
|
FC Titan Belgorod | ||||||
|
FC Fakel Prokhorovka | ||||||
|
FC Spartak-KPRF Belgorod |
Belgorod Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Khimik Shebekino | 4 | 4 | 0 | 0 | 29:1 | 12 |
2
|
FC Belgorod | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 9 |
3
|
FC StroyGarant Belgorod | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:2 | 6 |
4
|
FC Gubkin | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:14 | 3 |
5
|
FC Sloboda Alekseevka | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
6
|
FC Kaskad Chernyanka | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:15 | 1 |
7
|
Spartak-Metallurg Staryi Oskol | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:17 | 1 |
Belgorod Oblast Championship - East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Spartak Valuyki | 4 | 3 | 0 | 1 | 16:11 | 9 |
2
|
FC Niva Veydelevka | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:10 | 7 |
3
|
FC Biryuch | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:8 | 6 |
4
|
SC Rovenki | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:13 | 6 |
5
|
FC Oskol Novyi Oskol | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
6
|
FC Metallist Volokonovka | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |
Belgorod Oblast Championship - West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Yakovlevskiy GOK Stroitel | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:6 | 12 |
2
|
FC Zarya Ivnya | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
3
|
FC Titan Belgorod | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:15 | 7 |
4
|
FC Spartak Proletarskiy | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:1 | 6 |
5
|
FC Korocha | 5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 5 |
6
|
FC Fakel Prokhorovka | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
7
|
FC Spartak-KPRF Belgorod | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:12 | 1 |
8
|
FC Vorskla Borisovka | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:17 | 0 |
Belgorod Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kaskad Chernyanka | ||||||
|
FC Khimik Shebekino | ||||||
|
Spartak-Metallurg Staryi Oskol | ||||||
|
FC Belgorod | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod | ||||||
|
FC Sloboda Alekseevka | ||||||
|
FC Gubkin |
Belgorod Oblast Championship - East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Spartak Valuyki | ||||||
|
FC Oskol Novyi Oskol | ||||||
|
FC Niva Veydelevka | ||||||
|
FC Biryuch | ||||||
|
SC Rovenki | ||||||
|
FC Metallist Volokonovka |
Belgorod Oblast Championship - West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Korocha | ||||||
|
FC Zarya Ivnya | ||||||
|
FC Yakovlevskiy GOK Stroitel | ||||||
|
FC Spartak Proletarskiy | ||||||
|
FC Spartak-KPRF Belgorod | ||||||
|
FC Titan Belgorod | ||||||
|
FC Fakel Prokhorovka | ||||||
|
FC Vorskla Borisovka |
Belgorod Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Khimik Shebekino | ||||||
|
Spartak-Metallurg Staryi Oskol | ||||||
|
FC Belgorod | ||||||
|
FC StroyGarant Belgorod | ||||||
|
FC Kaskad Chernyanka | ||||||
|
FC Sloboda Alekseevka | ||||||
|
FC Gubkin |
Belgorod Oblast Championship - East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Niva Veydelevka | ||||||
|
FC Spartak Valuyki | ||||||
|
FC Oskol Novyi Oskol | ||||||
|
FC Metallist Volokonovka | ||||||
|
FC Biryuch | ||||||
|
SC Rovenki |
Belgorod Oblast Championship - West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Spartak Proletarskiy | ||||||
|
FC Yakovlevskiy GOK Stroitel | ||||||
|
FC Titan Belgorod | ||||||
|
FC Spartak-KPRF Belgorod | ||||||
|
FC Fakel Prokhorovka | ||||||
|
FC Korocha | ||||||
|
FC Zarya Ivnya | ||||||
|
FC Vorskla Borisovka |
Εκδηλώσεις
Belgorod Oblast Liga & Championship
Russia Amateur, πρωτάθλημα Belgorod Oblast Liga & Championship: βαθμολογία, πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων, βίντεο των βασικών γεγονότων του πρωταθλήματος.
Η τρέχουσα σεζόν διαρκεί από 10η Μαΐου 2024 έως 9η Νοεμβρίου 2024.
Σεζόν 2024: Η πρώτη θέση στην κατάταξη του πρωταθλήματος Belgorod Oblast Liga & Championship παίρνει την ομάδα FC Khimik Shebekino (3 points).
Η ημερομηνία της
από 2024-05-10
Προς το 2024-11-09
Απόδοση τουρνουά
Μέσος όρος γκολ | 5.18 |
Γηπεδούχα ομάδα κερδίζει | 54% |
Ισοπαλίες | 6% |
Φιλοξενούμενη ομάδα κερδίζει | 40% |